Aktualności

Po kilkuletnim sukcesie zawodów z cyklu Grand Prix Competition, wszystkie bilety na sezon 2021 zostały wyprzedane jeszcze w styczniu! Pragniemy przypomnieć, że nasza firma jest twórcą marki oraz organizatorem zawodów GPC.

Nasze wsparcie w sezonie 2019/2020 było również pokierowane dla zawodniczek klubu MKS PR Gniezno!

W związku z ciągłym rozwojem sprzedaży - poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta internetowego.

Firma PRO-FISHING GROUP wspiera dumnie Mieszko Gniezno od 2020roku. Od początku istnienia firmy, zawsze wspieraliśmy inicjatywy sportowe oraz dzieci w różnych dyscyplinach nie tylko wędkarskich.

Marka jaką są Zawody karpiowe o Puchar Piastów powstała dzięki ciężkiej pracy pracowników, właścicieli oraz klientów naszej firmy. Długimi zimowymi wieczorami dokładnie planowaliśmy jak to powinno wyglądać. Zaczęliśmy od logo Piasta z karpiem, a skończyliśmy na harmonogramie całej imprezy z dbałością o każdy szczegół.

Podkategorie

  • Zawody feederowe cyklu Grand Prix

    Po kilkuletnim sukcesie zawodów z cyklu Grand Prix Competition, wszystkie bilety na sezon 2021 zostały wyprzedane jeszcze w styczniu! Pragniemy przypomnieć,...

    Czytaj więcej...

                                             
Copyright © 2014 PRO-FISHING. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kreacja: DM Studio
START        AKTUALNOŚCI          O FIRMIE                 MARKA MIKADO          GRUPA PFG                             WSPIERAMY           STREFA KLUBOWICZA          KATALOGI          KONTAKT         
   

- Informacje
- Historia firmy
- Obszar działania
- Marka własna

 

 

 

 

- Hurtownia wędkarska
- Salony wędkarskie
- Produkcja
- Wyprawy wędkarskie
- Sprzedaż internetowa
- Serwis

 

 

 

- Informacje
- Promocje
- Regulamin