MIKADO

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem na rok 2015 marki Mikado, producenta szerokiej gamy wędzisk, kołowrotków, akcesoriów wędkarskich oraz pozostałych produktów wędkarskich. Rok 2015 to poszerzenie oferty o serię akcesoriów karpiowych, łóżka, namioty, ciężarki, przypony, haki karpiowe itp.

Pobierz katalog Mikado 2015

 

Dragon

W Państwa ręce, oddajemy nasz nowy katalog wędkarski na rok 2015 marki Dragon wędki, kołowrotki, Okuma kołowrotki i wędziska, Salmo woblery wędkarskie, Mustad haczyki i główki jigowe.

Pobierz katalog Dragon 2015

 

FOX

Wśród pogromców wielkich karpi marka FOX jest tak znana, że przedstawiać jej nie trzeba. Producent jednych z najlepszych akcesoriów karpiowych w Europie, twórca Zig Riga i innych produktów niezbędnych przy karpiowych zasiadkach.

Obejrzyj katalog FOX 2015

 

Savage Gear, Prologic, Water Wolf, iMax, Scierra, Ron Thompson

Dla osób które spędzają setki godzin w pogoni za drapieżnikiem, marka taka jak Savage Gear to zapewne numer jeden na liście najskuteczniejszych przynęt. W grupie firm Savage znajduje się również Prologic utożsamiona z dużymi karpiami.

Pobierz katalog 2015

  • Zawody feederowe cyklu Grand Prix

    Po kilkuletnim sukcesie zawodów z cyklu Grand Prix Competition, wszystkie bilety na sezon 2021 zostały wyprzedane jeszcze w styczniu! Pragniemy przypomnieć,...

    Czytaj więcej...

                                             
Copyright © 2014 PRO-FISHING. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kreacja: DM Studio
START        AKTUALNOŚCI          O FIRMIE                 MARKA MIKADO          GRUPA PFG                             WSPIERAMY           STREFA KLUBOWICZA          KATALOGI          KONTAKT         
   

- Informacje
- Historia firmy
- Obszar działania
- Marka własna

 

 

 

 

- Hurtownia wędkarska
- Salony wędkarskie
- Produkcja
- Wyprawy wędkarskie
- Sprzedaż internetowa
- Serwis

 

 

 

- Informacje
- Promocje
- Regulamin