PRO-FISHING GROUP to działalność nowoczesna która powstała w 2012 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, o czym świadczą przyjazne relacje z klientem. Od początku z dużym zapałem mkniemy do przodu, zwiększając swój asortyment, powiększając magazyny, zwiększając liczbę klientów. Główną przyświecającą ideą naszej Grupy wędkarskiej, to rzetelność, terminowość, dbałość o klienta i najwyższa jakość produktów wędkarskich zarazem w najniższych cenach. Dzięki tym cechą i przygotowaniom udało nam się otworzyć nasz pierwszy salon wędkarski w Gnieźnie. 

Salon wędkarski w Gnieźnie jest sprzedawcą sprzętu wędkarskiego, Mikado, Dragon, Okuma, Fox, Tandem Baits i wiele innych. Nasza ofert składa się z kilku grup zgodnie z podziałem na metody wędkowania.

Należy wspomnieć również o tym, że dzięki temu, iż obsługujemy obszar całej polski zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem Mikado. Jest to marka na której się głównie skupiamy. Nasza oferta stanowi prawie 1/3 oferty marki mikado.

To, że zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową nie ogranicza nas tylko do tego. Nasza firma jest w posiadaniu stawu przeznaczonego do testów sprzętów wędkarskich oraz przynęt. Nasi klubowicze i testerzy spędzają rocznie setki godzin nad sprawdzaniem jakości wprowadzanego sprzętu.

Wizja i misja firmy to określenie kierunków rozwoju przedsiębiorstwa, a także wyraz aspiracji zarządu i zespołu pracowników. Bez wizji i misji decyzje zarządcze bywają przypadkowe, a codzienna praca sprowadzona do mechanicznego wypełniania obowiązków. Jasne określenie wizji i misji PRO-FISHING GROUP podnosi świadomość całego zespołu i pozytywnie wpływa na jakość naszej pracy.
 

"Kto nie wie, do jakiego portu chce przybyć, dla tego żaden wiatr nie będzie dobry" ~ Seneka       

 

Misja

Jesteśmy rzetelnym, profesjonalnym dostawcą dla sklepów wędkarskich i klientów indywidualnych. Dzięki swemu doświadczeniu i orientacji na potrzeby klienta, świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasi klienci mogą na nas liczyć.

Wizja

PFG jest najchętniej wybieranym dostawcą sprzętu wędkarskiego przez odbiorców hurtowych i detalicznych w całej Polsce. Wspiera swoich Partnerów w rozwoju ich przedsiębiorstw.

Motto

Motto, którym się kierujemy: PRO-FISHING GROUP to:
- Profesjonalizm
- Zamiłowanie do wędkowania, i każdy wolny czas oddawany temu hobby
- Zjednoczenie kilku profili działalności jakimi są, portale wędkarskie, sieć sklepów wędkarskich, hurtownia wędkarska.

PRO-FISHING GROUP to szeroki asortyment, niskie ceny, profesjonalne doradztwo,indywidualne podejście.
PRO-FISHING GROUP to sieć sklepów internetowych.
PRO-FISHING GROUP to sieć salonów wędkarskich, między innymi sklep wędkarski w Gnieźnie.
PRO-FISHING GROUP to największa hurtownia wędkarska.
PRO-FISHING GROUP to indywidualne podejście do  każdego klienta oraz każdego zadania.
PRO-FISHING GROUP to najszybciej rozwijająca się hurtownia wędkarska w Polsce.
PRO-FISHING GROUP to rabaty i liczne wyprzedaże oraz promocje.
PRO-FISHING GROUP to karty stałego klienta.
PRO-FISHING GROUP to organizowanie zawodów wędkarskich dla swoich klientów.
PRO-FISHING GROUP to ciągły i nieustanny rozwój.

 

  • Zawody feederowe cyklu Grand Prix

    Po kilkuletnim sukcesie zawodów z cyklu Grand Prix Competition, wszystkie bilety na sezon 2021 zostały wyprzedane jeszcze w styczniu! Pragniemy przypomnieć,...

    Czytaj więcej...

                                             
Copyright © 2014 PRO-FISHING. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kreacja: DM Studio
START        AKTUALNOŚCI          O FIRMIE                 MARKA MIKADO          GRUPA PFG                             WSPIERAMY           STREFA KLUBOWICZA          KATALOGI          KONTAKT         
   

- Informacje
- Historia firmy
- Obszar działania
- Marka własna

 

 

 

 

- Hurtownia wędkarska
- Salony wędkarskie
- Produkcja
- Wyprawy wędkarskie
- Sprzedaż internetowa
- Serwis

 

 

 

- Informacje
- Promocje
- Regulamin