Firma PRO-FISHING GROUP jest młodą i szybko rozwijającą się działalnością, dlatego stawiamy na innowacyjność. 

W związku z ciągłym rozwojem i zwiększaniem naszych magazynów pod względem ilości dostępnych artykułów wędkarskich z różnych grup towarowych obsługujemy sklepy wędkarskie na terenie całej polski oraz współpracujemy z wybranymi kontrahentami na terenie europy.

Posiadamy rozwinięty dział logistyki w naszej firmie oraz rozbudowane magazyny wysokiego składowania co pozwala nam stawiać czoła najtrudniejszym wyzwaniom oraz obsłudze największych klientów.

Dotychczas, z naszej oferty korzysta kilkaset sklepów wędkarskich na terenie polski. Oprócz sprzedaży hurtowej prowadzimy sprzedaż detaliczną poprzez salon wędkarski w Gnieźnie, oraz sklep internetowy.

  • Zawody feederowe cyklu Grand Prix

    Po kilkuletnim sukcesie zawodów z cyklu Grand Prix Competition, wszystkie bilety na sezon 2021 zostały wyprzedane jeszcze w styczniu! Pragniemy przypomnieć,...

    Czytaj więcej...

                                             
Copyright © 2014 PRO-FISHING. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kreacja: DM Studio
START        AKTUALNOŚCI          O FIRMIE                 MARKA MIKADO          GRUPA PFG                             WSPIERAMY           STREFA KLUBOWICZA          KATALOGI          KONTAKT         
   

- Informacje
- Historia firmy
- Obszar działania
- Marka własna

 

 

 

 

- Hurtownia wędkarska
- Salony wędkarskie
- Produkcja
- Wyprawy wędkarskie
- Sprzedaż internetowa
- Serwis

 

 

 

- Informacje
- Promocje
- Regulamin