W związku z ciągłym rozwojem sprzedaży - poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta internetowego.

Obowiązki:
- kontakt z klientem (telefoniczny oraz mailowy)
- obsługa zamówień
- zarządzanie ofertami oraz promocjami i wyprzedażami

Wymagania:
- wiek do 40 lat
- aktywny wędkarz
- obsługa komputera, pakietu MS Office, Comarch ERP
- brak problemu z poprawną pisownią
- mile widziane zdolności tworzenia grafiki komputerowej
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy stałe zatrudnienie, umowa o pracę, przyjazną atmosferę.

Miejsce pracy w siedzibie firmy w Gnieźnie.

CV wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."
Wszelkie pytania prosimy kierować również na e-maila.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30.06.2020 jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do zakończenia naboru wcześniej, oraz kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Zawody feederowe cyklu Grand Prix

    Po kilkuletnim sukcesie zawodów z cyklu Grand Prix Competition, wszystkie bilety na sezon 2021 zostały wyprzedane jeszcze w styczniu! Pragniemy przypomnieć,...

    Czytaj więcej...