PRO-FISHING GROUP to nie tylko dystrybutor i sprzedawca. Jesteśmy wędkarzami i wiemy jak bardzo są potrzebne niektóre rozwiązania w wędkarstwie. Posiadamy w swojej ofercie kilka produktów które są wykonywane i projektowane przez naszą firmę lub produkcja jest zlecana firmą zewnętrznym. Produkty te są oznakowane naszym niebieskawym logotypem pod marką PRO-FISHING GROUP.

Produkty które są w naszej ofercie pod marką PFG to między innymi opaski na wędki z bardzo mocnych i wytrzymałych materiałów czy też wyjątkowo duże kosze zanętowe.

Do sprzedaży pod naszym logo trafiły również żyłki wędkarskie w nawojach od 10 do 1000 metrów. Mamy żyłki na spławik, grunt, spinning oraz dla karpiarzy. Posiadamy również żyłki strzałowe wysokiej jakości w niskiej cenie.

Ciągle pracujemy nad poszerzeniem oferty produktów własnych.

  • Zawody feederowe cyklu Grand Prix

    Po kilkuletnim sukcesie zawodów z cyklu Grand Prix Competition, wszystkie bilety na sezon 2021 zostały wyprzedane jeszcze w styczniu! Pragniemy przypomnieć,...

    Czytaj więcej...

                                             
Copyright © 2014 PRO-FISHING. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kreacja: DM Studio
START        AKTUALNOŚCI          O FIRMIE                 MARKA MIKADO          GRUPA PFG                             WSPIERAMY           STREFA KLUBOWICZA          KATALOGI          KONTAKT         
   

- Informacje
- Historia firmy
- Obszar działania
- Marka własna

 

 

 

 

- Hurtownia wędkarska
- Salony wędkarskie
- Produkcja
- Wyprawy wędkarskie
- Sprzedaż internetowa
- Serwis

 

 

 

- Informacje
- Promocje
- Regulamin