Nasza firma w słowie GROUP łączy kilka profili działalności, głównymi i najważniejszymi są dla nas sprzedaż hurtowa i sprzedaż detaliczna poprzez sieć wyspecjalizowanych salonów wędkarskich. Do kolejnych profili należy sprzedaż internetowa oraz sieć stron informacyjnych dotyczących wędkarstwa i testów produktów. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta dlatego staramy się wykonywać naszą pracę jak najlepiej.

Wizja i misja firmy to określenie kierunków rozwoju przedsiębiorstwa, a także wyraz aspiracji zarządu i zespołu pracowników. Bez wizji i misji decyzje zarządcze bywają przypadkowe, a codzienna praca sprowadzona do mechanicznego wypełniania obowiązków. Jasne określenie wizji i misji PRO-FISHING GROUP podnosi świadomość całego zespołu i pozytywnie wpływa na jakość naszej pracy.
 

"Kto nie wie, do jakiego portu chce przybyć, dla tego żaden wiatr nie będzie dobry" ~ Seneka       

 

Misja

Jesteśmy rzetelnym, profesjonalnym dostawcą dla sklepów wędkarskich i klientów indywidualnych. Dzięki swemu doświadczeniu i orientacji na potrzeby klienta, świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasi klienci mogą na nas liczyć.

Wizja

PFG jest najchętniej wybieranym dostawcą sprzętu wędkarskiego przez odbiorców hurtowych i detalicznych w całej Polsce. Wspiera swoich Partnerów w rozwoju ich przedsiębiorstw.

Motto

Motto, którym się kierujemy: PRO-FISHING GROUP to:
- Profesjonalizm
- Zamiłowanie do wędkowania, i każdy wolny czas oddawany temu hobby
- Zjednoczenie kilku profili działalności jakimi są, portale wędkarskie, sieć sklepów wędkarskich, hurtownia wędkarska.

  • Zawody feederowe cyklu Grand Prix

    Po kilkuletnim sukcesie zawodów z cyklu Grand Prix Competition, wszystkie bilety na sezon 2021 zostały wyprzedane jeszcze w styczniu! Pragniemy przypomnieć,...

    Czytaj więcej...

                                             
Copyright © 2014 PRO-FISHING. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kreacja: DM Studio
START        AKTUALNOŚCI          O FIRMIE                 MARKA MIKADO          GRUPA PFG                             WSPIERAMY           STREFA KLUBOWICZA          KATALOGI          KONTAKT         
   

- Informacje
- Historia firmy
- Obszar działania
- Marka własna

 

 

 

 

- Hurtownia wędkarska
- Salony wędkarskie
- Produkcja
- Wyprawy wędkarskie
- Sprzedaż internetowa
- Serwis

 

 

 

- Informacje
- Promocje
- Regulamin